Nasz personel

Magdalena Perkal - lekarz stomatolog

Lekarz dentysta, specjalista z zakresu stomatologii ogólnej i stomatologii estetycznej.

Jest absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu. W 2000 roku zdobyła tytuł Specjalisty 1-go Stopnia ze Stomatologii Ogólnej, w 2004 uzupełniła specjalizację zgodnie z normami Unii Europejskiej stając się Specjalistą Stomatologii Ogólnej.

Osiągnięcia:

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego i aktywnym uczestnikiem Endodontycznej Listy Dyskusyjnej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Jest autorem prac publikowanych w czasopismach stomatologicznych, między innymi:
"Leczenie zębów z miazga zainfekowana przy użyciu narzędzi niklowo-tytanowych",
'Wybielanie zębów przegląd metod".

Jako ekspert ze stomatologii estetycznej uczestniczy w programach telewizyjnych miedzy innymi w 'Telewizyjnym Klubie Seniora'

Hobby

Interesuje się holistycznym podejściem do medycyny. Uważa, że człowieka należy traktować jako całość, jako zespół połączonych ze sobą narządów, które wzajemnie wpływają na swoje funkcjonowanie. Wierzy że zdrowie to równowaga.

 

Maja Sleiman-Włoch - lekarz stomatolog

Lekarz stomatolog, jest absolwentką wrocławskiej Akademii Medycznej oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Jest dokładna i sumienna dlatego jako specjalizację wybrała nowoczesne leczenie kanałowe w oparciu o mikroskop zabiegowy, lupy i współczesne metody diagnostyczno-terapeutyczne.

 

 

Przemysław Papiór - Specjalista Chirurgii Stomatologicznej

Wydział lekarsko-stomatologiczny na Akademii Medycznej we Wrocławiu ukończył w 2009 roku. W 2016 uzyskał specjalizację z zakresu Chirurgii Stomatologicznej. Obecnie asystent i doktorant w Katedrze i Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Członek PTS (Polskie Towarzystwo Stomatologiczne), PSI (Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne), PTE ( Polskie Towarzystwo Endodontyczne), DGOI (Deutsche Gesellschaft Fur Orale Impalntologie), OSIS (Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej), EDI (European Association of Dental Implantology).

Ukończył liczne krajowe i międzynarodowe kursy z zakresu Chirurgii jamy ustnej, Implantologii i Implantoprotetyki.

Dr Papiór jest lekarzem, dla którego najwyższa jakość przeprowadzanych zabiegów oraz satysfakcja pacjentów mają znaczenie priorytetowe. „Cokolwiek robisz, rób to z pasją” - to jego motto, przyświecające mu w trakcie codziennej pracy, do której pochodzi zawsze z pełnym zaangażowaniem, poświęcając każdemu pacjentowi maksimum czasu i uwagi i indywidualnie podchodząc do jego problemów. Taka postawa zyskuje mu zaufanie i szacunek pacjentów.

 

Anna Fedoruk - menager i asystentka stomatologiczna

Asystentka stomatologa, zawsze chętnie służy Państwu pomocą.

W gabinecie PLATINIUM zajmuje się organizacją dnia pracy, dokumentacją oraz kontaktami z przedstawicielstwem medycznym.

Do jej obowiązków należy również administracja oraz obsługa Apartamentów PLATINIUM znajdujących się przy gabinecie stomatologicznym

 

 

Karolina Markiewicz

Asystentka wita wszystkich pacjentów uśmiechem, zawsze sympatyczna i miła, służy Państwu pomocą oraz asystuje przy zabiegach.

Stomatologia spodobała się jej jako dziedzina pomagająca ludziom estetycznie i zdrowotnie. Podchodzi do pracy z optymizmem i entuzjazmem.

 Czas wolny poświęca na dobrą lekturę i piesze wycieczki.