Aktualności

 T-Scan Novus-cyfrowa analiza zgryzu już w naszym gabinecie

T-Scan Novus to cyfrowa analiza i diagnostyka  zwarcia. Urządzenie  rejestruje i analizuje siły kontaktów zwarciowych w czasie, za pomocą ultra cienkich czujników elektronicznych. Na podstawie uzyskanych danych cyfrowych można łatwo i precyzyjnie namierzyć  punkty w zgryzie, które przyczyniają się do jego dysfunkcji. Cyfrowa analiza zgryzu T-Scan pozwala na szybkie i dokładniejsze leczenie  dysfunkcji narządów żucia i stawów skroniowo-żuchwowych oraz zrównoważenie sił nacisku w zgryzie

WYBIELANIE PREVDENT NOWOŚĆ!

Piękne, zdrowe i białe zęby. Odwrażliwianie zębów wraz z ich wybielaniem. Kombinacja ta nie musi być już tylko w sferze marzeń.
Z systemem Prevdent osiągamy rezultat białych zębów (7-8 odcieni) w niecałe 1,5 godziny.

Finansowanie i płatności ratalne MediRaty

Informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach.

Bonding

Bonding to metoda odbudowy zębów oraz pokrywania powierzchni przebarwionych zębów, w celu nadania złamanym lub zniekształconym koronom, ładnego i równego wyglądu.

Wampirzy lifting dziaseł

Nasze zęby i dziąsła są pod ciągłym wpływem szkodzących czynników jak nieprawidłowa higiena jamy ustnej,  złe nawyki żywieniowe, nałogi. Niektórym z nas towarzyszą również choroby i dolegliwości jamy ustnej. Jak im można zaradzić? Co powiecie na wampirzy lifting … dziąseł?

Poleć Nas Znajomemu

RABAT 50% NA HIGIENĘ STOMATOLOGICZNĄ