Aktualności

Dla Państwa i naszego bezpieczeństwa przygotowaliśmy gabinet zgodnie z wytycznymi i zaleceniami Ministerstwa Zdrowia oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.
Wdrożyliśmy specjalne i rygorystyczne procedury, które pozwalają nam na maksymalnie bezpieczną obsługę pacjentów i leczenie.
Wyposażyliśmy gabinet w urządzenia, które eliminują w stu procentach wszelkie wirusy i patogeny.
W walce i zapobieganiu Covid 19 - Sars II działamy wielotorowo, stosując wszystkie najnowsze i najbardziej zalecane rozwiązania w skutecznej dezynfekcji powierzchni oraz pomieszczeń.
Zapraszamy na bezpieczne leczenie do naszego gabinetu
tel. +48 502 471 973

Promieniowanie jonizujące

Drodzy Pacjenci,

 pragniemy Państwa poinformować, że na podstawie pomiarów dozymetrycznych w środowisku pracy, monitoringu dawek referencyjnych oraz kontroli fizycznych parametrów urządzeń rtg w naszym gabinecie, nie stwierdzono negatywnego i szkodliwego wpływu tychże urządzeń na ludzi oraz środowisko

Życzenia Bożonarodzeniowe

Niech świąteczny czas będzie dla Państwa okazją do tworzenia niezapomnianych wspomnień z najbliższymi, w zdrowiu i radości, a Nowy Rok przyniesie nadzieję na powrót do normalności, która pozwoli Wam cieszyć się wspólnymi chwilami w gronie przyjaciół.

Covid 19

Działamy i leczymy bezpiecznie oraz skutecznie

Szanowni Państwo, z radością informujemy, że wznowiliśmy działalność naszego gabinet

Życzenia Wielkanocne

Życzymy Państwu, zdrowych i pełnych nadziei Świąt Wielkiejnocy

Cyfrowa analiza zgryzu  w naszym gabinecie

 Cyfrowa analiza i diagnostyka  zwarcia. Urządzenie  rejestruje i analizuje siły kontaktów zwarciowych w czasie, za pomocą ultra cienkich czujników elektronicznych. Na podstawie uzyskanych danych cyfrowych można łatwo i precyzyjnie namierzyć  punkty w zgryzie, które przyczyniają się do jego dysfunkcji. Cyfrowa analiza zgryzu pozwala na szybkie i dokładniejsze leczenie  dysfunkcji narządów żucia i stawów skroniowo-żuchwowych oraz zrównoważenie sił nacisku w zgryzie

WYBIELANIE POŁĄCZONE Z ODBUDOWĄ I ODWRAŻLIWIANIEM ZĘBÓW

Piękne, zdrowe i białe zęby. Odwrażliwianie zębów wraz z ich wybielaniem. Kombinacja ta nie musi być już tylko w sferze marzeń.
Z systemem Prevdent osiągamy rezultat białych zębów (7-8 odcieni) w niecałe 1,5 godziny.

Finansowanie i płatności ratalne MediRaty

Informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach.

Bonding

Bonding to metoda odbudowy zębów oraz pokrywania powierzchni przebarwionych zębów, w celu nadania złamanym lub zniekształconym koronom, ładnego i równego wyglądu.

Wampirzy lifting dziaseł

Nasze zęby i dziąsła są pod ciągłym wpływem szkodzących czynników, takich jak nieprawidłowa higiena jamy ustnej,  złe nawyki żywieniowe, nałogi. Niektórym z nas towarzyszą również choroby i dolegliwości jamy ustnej. Jak im można zaradzić? Co powiecie na wampirzy lifting … dziąseł?