WYBIELANIE POŁĄCZONE Z ODBUDOWĄ I ODWRAŻLIWIANIEM ZĘBÓW

Piękne, zdrowe i białe zęby. Odwrażliwianie zębów wraz z ich wybielaniem. Kombinacja ta nie musi być już tylko w sferze marzeń.
Z systemem Prevdent osiągamy rezultat białych zębów (7-8 odcieni) w niecałe 1,5 godziny.

 Bezpiecznym systemem wybielającym, zgodnym z wymogami UE, do zastosowania w gabinecie stomatologicznym.

System tego wybielania zębów wyróżnia się spośród inncych produktów wybielających dostępnych w gabinetach stomatologicznych,  ponieważ połączono go z aplikacją  nano-hydroksyapatytu. Szeroko zakrojone badania i literatura wskazują, że nano-hydroksyapatyt remineralizuje szkliwo i znacznie zmniejsza nadwrażliwość. Zęby stają się jaśniejsze, bielsze i zdrowsze. Dzięki niemu można przywrócić  naturalną biel zębów, a pacjent podczas procesu wybielania i w czasie po nim, ma znacząco wyeliminowaną nadwrażliwość.

Jak wyglada procedura?

Na początku  sprawdzamy  stan Twoich zębów. Następnie odbędzie  się etap zabezpieczenia jamy ustnej, dziąseł oraz ust. Sama procedura trwa koło 1 godziny, po tym Twoje zęby znów będą świecić naturalną bielą. Łatwo, szybko i skutecznie.

Co po zabiegu?

Przez co najmniej 24 godziny po wybielaniu zaleca się unikanie jedzenia i picia zawierającego jakiekolwiek barwinki (cola, kawa, herbata, czerwone mięso, pomidory, sos sojowy itp.). Dotyczy to również owoców, z wyjątkiem bananów. Należy utrzymywać przez ten czas tzw. „białą dietę”, czyli spożywać produkty takie jak mleko, woda, białe pieczywo, ryby, ryż, serek wiejski. Należy trzymać się zasady: nie powinienem jeść niczego, co mogłoby ubrudzić białą koszulę.

Po wybielaniu 

Dlaczego wybieramy taki sposób wybielania ?

  1. System łączy w jednym zabiegu skuteczne wybielanie z terapią znoszącą wrażliwość.
  2. W trakcie i po zabiegu pacjent nie odczuwa zwiększonej nadwrażliwości.
  3. Zabieg wzmacnia szkliwo i znosi wrażliwość zębów dzięki połączeniu substancji wybielającej z hydroksyapatytem.
  4. Skuteczność wybielania szacuje się na rozjaśnienie uśmiechu o 5-8 odcienie w niespełna 1,5 godziny.
  5. Dla stabilizacji efektu pacjent otrzymuje kompletny system do wybielania nakładkowego w domu.

 

Wpis w kategorii: Aktualności